AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

İZMİR TINAZTEPE ÜNİVERSİTESİ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
HAKKIMIZDA
İZMİR TINAZTEPE ÜNİVERSİTESİ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
HAKKIMIZDA
Keşfedin

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz

İzmir’in ilk ve tek sağlık üniversitesi olan İzmir Tınaztepe Üniversitesi, seçkin akademisyen kadrosu ve sunduğu yüksek kaliteli sağlık hizmeti ile alanında öncü kurum olmaya devam etmektedir. İzmir Tınaztepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, eğitim, araştırma ve diş hekimliği hizmetleri sunan bilimsel ve nitelikli uygulamalarla eğitim öğretim veren, evrensel olarak kabul gören özgün araştırmalarla bilimsel anlamda diş hekimliğinin gelişimine katkıda bulunan, alanında saygın akademisyenler yetiştiren, katılımcı, şeffaf yönetim anlayışına sahip, yenilikçi ve örnek yeni nesil bir diş hekimliği fakültesidir.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi bünyesinde yer alan Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezimizde hastalarımıza, evrensel ve modern diş hekimliği eğitimi kurallarına bağlı, kanıta dayalı, hasta odaklı, koruyucu uygulamaları önceleyen, multidisipliner yaklaşımla etik değerlere bağlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulmaktadır.

Merkezimizde uygulanan diş tedavileri, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği dallarında uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde, modern ve teknolojik alt yapısı ile genel anestezi altında işlem yapılabilen ameliyathanelerinde yetişkin ve çocuk hastalarımıza multidisipliner bir anlayışla sağlık hizmeti verilmektedir.

Sağlıklı bir gülümseme isteyen hastalarımızı İzmir Tınaztepe Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezimize bekliyoruz.

Bilgi Alın

İzmir Tınaztepe Üniversitesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hasta Randevu Formu